×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 615
پنج شنبه, 02 فروردين 777 14:07

جذب بیش از یک‌هزار و 500 پلیس افتخاری در همدان

Written by 
جانشین انتظامی استان همدان از جذب بیش از یک‌هزار و 500 پلیس افتخاری در همدان خبر داد.
Rate this item
(0 votes)

علی‌اصغر خرمروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به جذب بیش از یک‌هزار و 500 پلیس افتخاری در همدان اظهار کرد: کار تأیید صلاحیت یک‌سوم از این تعداد انجام شده و آماده همکاری با مجموعه ناجا هستند.

وی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت یکی از اولویت‌های اساسی ناجا است، تصریح کرد: نیروی انتظامی با هدف ایجاد امنیت مطلوب و بکارگیری مشارکت مردمی در این حوزه، جذب پلیس افتخاری را در دستور کار خود قرار داده است.

جانشین انتظامی استان همدان، پلیس افتخاری را ظرفیت بهینه‌ای در ارتقای امنیت جامعه قلمداد کرد و کمک به ناجا در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی را یکی از اهداف مهم این طرح دانست.

وی با بیان اینکه توسعه مشارکت مردمی و جلب اعتماد مردم نسبت به قوانین و مقررات انتظامی، تقویت توان و تحرک و پویایی ناجا در راستای مأموریت‌های محوله از دیگر اهداف این پلیس است، مشارکت در بومی‌سازی در نظم و امنیت مناسب با فرهنگ و اقلیم‌های متنوع کشور نیز از موضوعاتی است که از طریق پلیس افتخاری می‌توان به آن دست یافت.

خرمروی تأکید کرد: افرادی که به عنوان پلیس افتخاری فعالیت می‌کنند در اولویت استخدامی نیرو انتظامی قرار می‌گیرند و از مزایای بیمه و پاداش نیز بهره‌مند خواهند شد.

وی عنوان کرد: فعالیت پلیس افتخاری در حوزه‌های تخصصی امنیت عمومی، مبارزه با مواد مخدر، پلیس پیشگیری و معاونت اجتماعی تعریف شده است.

جانشین انتظامی استان همدان در پایان عنوان داشت: این نیروها دارای لباس متحدالشکل و تجهیزات همراه بوده و در خصوص نحوه استفاده از تجهیزات نیز آموزش‌های لازم را کسب می‌کنند.

Additional Info

  • زیرتیتر: جانشین انتظامی استان همدان از جذب بیش از یک‌هزار و 500 پلیس افتخاری در همدان خبر داد.
Read 848947 times Last modified on یکشنبه, 24 خرداد 1394 06:31

Login to post comments